E-5

Курс UML (Unified Modeling Language™) 2018

От Январь 27, 2018 11:00 до Январь 28, 2018 13:00 Сохранить в календаре

В Україна, Київ

Автор Nina Goncharuk

Категории: trainings

Теги: UML , Use Case , UML State Chart , UML Class , UML Sequence , UML Activity

Скорость:

dreamstime m 60827809

Шановні колеги, хочемо представити вам наш курс по створенню діаграм за допомогою UML (Unified Modeling Language™), оскільки це актуальна для багатьох тема. Курс буде покривати основні типи діаграм, які важливі для роботи в проектах з розробки програмного забезпечення, зокрема для бізнес аналітиків і продакт менеджерів, які створюють моделі продукту за допомогою цих діаграм.

Для тих, хто ще не знає, ось посилання на Вікіпедію і визначення з неї:

UML — уніфікована мова моделювання, використовується у парадигмі об'єктно-орієнтованого програмування. Є невід'ємною частиною уніфікованого процесу розробки програмного забезпечення. UML є мовою широкого профілю, це відкритий стандарт, що використовує графічні позначення для створення абстрактної моделі системи, яка називається UML-моделлю.

Як це буде?

  • Курс, буде проведений онлайн у зручний час на вихідних, об 11:00, 27-28 січня та 3-4 лютого
  • Складатиметься з 4 занять, по 2 години кожне, у заняття включатиметься теорія і практика створення діаграм.
  • Також після кожного заняття будуть домашні завдання, які перевірятимуться протягом наступної лекції.

 

Наш курс допоможе:

  • Тим, хто хоче краще розуміти UML діаграми, що використовуються на ІТ проектах: проектним менеджерам, тестувальникам та розробникам.
  • Тим, хто хоче навчитись візуалізувати вимоги своїх проектів у вигляді UML, адже одне зображення коштує 1000 слів :) Зокрема бізнес-аналітикам та продакт менеджерам.
  • А також усім, хто хоче навчитись краще моделювати і зображати поведінку ваших продуктів, або вивчити нову техніку візуалізації.

 

Тренер:

Наталія Богушевська - більше 15 років працює у ІТ-індустрії як бізнес-аналітик та керівних проектів, має досвід створення автоматизованих систем "з нуля", супровід вже існуючих систем, а також інтеграції систем на рівні баз даних.

Протягом 5 років співпрацювала з тренінг-центром EPAM Systems при підготовці молодих фахівців з напрямків програмування, тестування та роботи з базами даних.

Кандидат технічних наук у галузі моделювання дискретних систем, понад 10 років працювала у НТУУ "КПІ" на факультеті ІОТ, викладаючи такі предмети як "Технологія створення програмних продуктів" та "Основи баз даних".

Сфера інтересів - використання бізнес-діаграм (UML, BMPN, DFD, ERD) та проектування й оптимізація роботи бази даних (Oracle).

Ціна:

Ранні пташки (до 21 грудня) - 1800 грн.

Вчасні пташки (до 21 січня) - 2300 грн.

Пізні пташки (після 21 січня) - 2600 грн.Зареєструватися на курс

Програма курсу:

Тема 1. UML Use Case - діаграми прецедентів, або діаграма варіантів використання.

Одна з основних діаграм для старту проекту, яка використовується для опису функціональних цілей системи та показує сукупність дій, які система повинна виконувати у взаємодії із зовнішніми користувачами системи, щоб забезпечити цінні результати для "акторів" або інших зацікавлених сторін системи. Створюється для чіткого розуміння які Use Case будуть в системі, і як вони будуть взаємодіяти між собою та з акторами. З точки зору аналітика діаграми прецедентів служать для представлення контексту системи або функціональних вимог до системи, саме з цієї діаграми можливо починати створювати backlog проекту.

1.1. Основні елементи

1.2. Як малювати/створювати

1.3. Варіанти використання (Use Case) і сценарії

1.3.1. Таблиці сценаріїв використання (Use Case Tables)

1.3.2. BDD сценарії


Тема 2. UML Class - діаграма класів

Зображає структуру проектованої системи на рівні класів, показує їх особливості, обмеження й відносини. Загалом описує типи об'єктів системи і статичні відносини, які існують між ними, а з точка зору аналітика діаграми класів служать для представлення понять досліджуваної предметної області.

2.1. Основні елементи

2.2. Діаграми об'єктів

2.3. Як малювати/створювати

Тема 3. UML State Chart - діаграма станів

Використовується для моделювання дискретної поведінки частини проектованої системи через кінцеві переходи. Описує всі можливі стани, в яких може перебувати конкретний об'єкт, а також зміни стану об'єкта і з точки зору аналітика ця динамічна діаграма служить для опису поведінки одного об'єкта в декількох різних прецедентах.

3.1. Основні елементи

3.2. Як малювати/створювати

Тема 4. UML Activity -даіграма діяльності (активностей)

Діаграма, що зображає потік переходів дій (активностей) одного актора до іншого. З точки зору аналітика служать для представлення потоку робіт, що виконують задіяні у бізнес-процес актори.

4.1. Основні елементи

4.2. Як малювати/створювати

Тема 5. UML Sequence - діаграма послідовності

Використовується для опису загальних внутрішніх системних робочих потоків, які складають з бізнес-процес. Діаграма описує взаємодію безлічі об'єктів, акцентуючи увагу на часовій впорядкованості повідомлень і з точки зору аналітика діаграми послідовності служать для опису взаємодії виконавця з системою в рамках одного прецеденту (Use Case). Також діаграма може використовуватись для відображення процесу взаємодії об'єктів системи і є незамінною при розробці інтегрованих систем.

 

5.1. Основні елементи

5.2. Як малювати/створювати

 

Тема 6. Other diagrams - інші діаграми

 

Тут розглянемо інші UML діаграми, які можуть бути використані для розгортання системи, визначення часових обмежень або документації на високому рівні.Для участі у курсі пройдіть форму реєстрації

2018-01-27 11:00:00
2018-01-28 13:00:00
закрыть
Здравствуй, милый человек!

Надеюсь тебе понравится на нашем сайте! У нас много интересной информации и очень отзывчивое комьюнити. Добро пожаловать :)

Контакты

E-mail: info @ e-5.com.ua
Адрес: Киев, ул. Московская, 27
Тел.: +380677906611

Ищите нас в

Подписаться на новости