IT-консалтинг від Е5

Ми допомагаємо компаніям оптимізувати й впроваджувати найкращі практики управління проектами. У нашому портфоліо успішні кейси з Agile-трансформації, впровадженні SAFe, оптимізації процесів і побудови PMO.

Як працює IT-консалтинг

На першому етапі наші експерти детально знайомляться з компанією і існуючими процесами. Ми проводимо аудит і формуємо детальні цілі і завдання майбутньої трансформації. Після цього узгоджуємо план робіт і приступаємо безпосередньо до його впровадження. Звісно, основна частина трансформацій відбувається силами самих співробітників. Але ми активно присутні протягом усього процесу: виступаємо в ролі координаторів і менторів, проводимо необхідні освітні заходи, оцінюємо прогрес і досягнуті результати.

Кому допоможе IT-консалтинг

  • Компаніям, у яких IT-функція не є ключовою. Наприклад, сервісна компанія, у якої є своя платформа.
  • Компаніям, у яких IT-функція досить об’ємна, але компетенцій внутрішніх фахівців не вистачає для впровадження специфічних практик, наприклад, SAFe або Scrum of Scrums.
  • Компаніям, у яких IT-функція ключова, але бізнес-підрозділи не задоволені швидкістю і якістю її роботи. Наприклад, між запитом фич і їх релізом проходить дуже багато часу.
Find out what's new!
No spam ever!