IT-консалтинг від Е5

Ми допомагаємо компаніям оптимізувати та впроваджувати найкращі практики управління проектами. У нашому портфоліо успішні кейси з Agile-трансформації, впровадженні SAFe, оптимізації SDLC процесів і побудови PMO.

Як працює IT-консалтинг

На першому етапі наші експерти детально знайомляться з компанією і існуючими процесами. Ми проводимо аудит і формуємо детальні цілі і завдання майбутньої трансформації. Наступний крок – узгоджуємо план робіт по трансформації і приступаємо безпосередньо до його впровадження. Ми активно залучаємо співробітників вашої компанії в процес впровадження, щоб після його завершення вони змогли не тільки його підтримувати, але і отримали необхідний менторинг для виконання нових обов’язків. Наша команда активно приймає участь протягом всього процесу: виступає в ролі координаторів і менторів, проводить необхідні освітні заходи (тренінги, лекції, вебінари, менторинг-сесії), оцінює прогрес і досягнуті результати. Ми не просто даємо рекомендації. Ми допомагаємо їх впровадити у вашій компанії з урахуванням вашого бізнес-процесу і обмежень.

Кому допоможе IT-консалтинг

  • Компаніям, у яких IT-функція досить об’ємна, але компетенцій внутрішніх фахівців не вистачає для впровадження специфічних практик, а наймати таких фахівців в штат – економічно невигідно або неможливо з огляду на обмеження локального ринку. Наприклад, ваш штат програмістів виріс і перед вами стоїть завдання масштабуватися і впроваджувати SAFe, SoS або інший фреймфорк з масштабування в Agile.
  • Продуктовим IT компаніям, у яких є необхідність поліпшити координацію між відділами, вибудувати єдину систему бізнес-пріоритетів, поліпшити планування і оцінку робіт.
  • Компаніям, у яких IT-функція не є ключовою. Наприклад, сервісна компанія, у якої є своя IT платформа, але розібратися в тонкощах її роботи самостійно не вистачає часу / компетенції.
  • Компаніям, у яких IT-функція ключова, але бізнес-підрозділи не задоволені швидкістю і якістю її роботи. Наприклад, між запитом фічі і її релізом проходить дуже багато часу.

Наші кейси

Кейс: Agile трансформация в компании SalesDoubler. IT изменения в не-IT компании.

Компания: SalesDoubler Отрасль: сеть партнерских программ с оплатой за действие №1 в Украине. Задачи, которые необходимо решить: помочь навести порядок в разработке платформы – упорядочить задачи в IT подразделении, составить план его масштабирования и внедрить все максимально быстро. В частности определить как лучше всего организовать разработку продукта, с учетом существующих потребностей и ограничений бизнеса. Вводные: компания в чистом виде не является IT компанией, а занимается пре...

детальніше

Кейс: внедрение Scaled Agile Framework в компании CloudMade. Можно ли запустить SAFe за месяц в компании на 120 человек?

  Компания: CloudMade Отрасль: AI решения для автомобильной промышленности Задачи, которые необходимо решить: запустить SAFe как можно быстрее Вводные: компания провела анализ методологии и приняла решение использовать SAFe для ускорения разработки core продукта.  Результаты: эксперты компании E5 в течение месяца подготовили и провели первое PI планирование в рамках подготовки к PI сессии обучили основам SAFe 70 человек  за первый квартал внедрили Essential SAFe и перешли к построению ур...

детальніше

Наші послуги

Outsourced Project Manager

Ми пропонуємо послуги досвідчених проектних менеджерів на part-time. Ідеально підійде компаніям, яким потрібна експертиза фахівця, але немає full time завантаження для того, щоб взяти його в штат працівників.

детальніше детальніше

Agile Transformation

Проведемо вашу компанію по всіх етапах трансформації, допоможемо стати більш гнучкими та покажемо як досягати поставлених бізнес-цілей швидше.

детальніше детальніше

Впровадження SAFe

Наші консультанти з 2014 року займаються впровадженням SAFe в найбільших компаніях України. Якщо у вас стоїть завдання швидко й безболісно перейти на SAFe у своїй роботі ми допоможемо зробити цей перехід максимально ефективним.

детальніше детальніше

Побудова PMO

Будуємо PMO для компаній будь-яких типів і розмірів. Наші експерти з 10+ річним досвідом роботи врахують усі особливості вашої компанії та допоможуть виробити власний підхід до управління проектами на базі класичних методологій.

детальніше детальніше

Аудит проектів

Необхідний захід, якщо на проекті страждає якість і швидкість розробки, команда демотивована, а очікування стейкхолдерів не реалізовуються. У результаті аудиту ви отримаєте список конкретних кроків, після реалізації яких ви повернете контроль над проектом у свої руки.

детальніше детальніше

Scrum Assesment

Швидка і проста процедура оцінки Scrum команди, у результаті якої формується конкретний план дій для підвищення її ефективності. Процедура успішно застосовується для того, щоб згуртувати команду, підвищити якість розробки, збільшити швидкість і сфокусувати співробітників на доставленні цінності, а не просто фіч.

детальніше детальніше

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років. Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти Але сам процес може бути в рази швидшим і ефективнішим, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з в...

детальніше
Зв'язатися з нами    Дізнайтеся, що нового!
    Ніякого спаму, ніколи!