fbpx
  • Аудит проектів

    Аудит проектів

Аудит проектів

Якщо на проекті незадовільна якість або швидкість розробки, команди перевантажені, а очікуваного результату немає і клієнти незадоволені – значить щось йде не так і треба докорінно змінювати процес управління проектами.

З чого ж почати зміни?

Коли ми чуємо таке питання від наших клієнтів – пропонуємо провести аналогію з пацієнтом, який приходить до лікаря. Його щось турбує, але справжню причину страждань визначити важко. З чого починає досвідчений лікар? Звичайно з питань, аналізів, досліджень. Аналогічна ситуація і з проектами – перед тим, як лікувати, потрібно діагностувати ключові причини «недуги».

Команда Е5 розробила ефективний інструмент діагностики, який за кілька днів допомагає виявити всі типові проблеми проектів і пропонує конкретні кроки з їх усунення.

Цей продукт можна використовувати, як для прогнозованих (Waterfall), так і для інкрементально-ітераційних (Agile) і гібридних проектів, великих і середніх компаній, з РМО й без, стартапів, аутсорсингових і продуктових компаній, ІТ і не ІТ галузей.

Як відбувається аудит проектів від Е5?

Залежно від виду продукту, розміру проекту, амбіцій і цілей, ми підберемо потрібні інструменти і виконаємо такі кроки:

  1. проведемо інтерв’ю і воркшопи з співробітниками та власниками;
  2. застосуємо кращі оціночні методології;
  3. наведемо чіткі і зрозумілі результати та рекомендації з поліпшення процесів;
  4. надамо план з впровадження покращень в короткостроковій та довгостроковій перспективі;
  5. надамо інші корисні консультації і знання залежно від виявлених проблем.

У результаті ви отримаєте список конкретних кроків, які необхідно реалізувати для оздоровлення вашого проекту.

Тривалість аудиту залежить від розміру проекту та команд. Орієнтовно, аудит на проекті з командою у 20 осіб займе 3 дні.

Аудит проводять експерти в проектному менеджменті Алена Лубчак і Олексій Шебанов. За плечима в них робота в аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаніях, а також досвід Agile трансформацій та консалтингу в проектному менеджменті.

Пам’ятайте, саме від якості управління проектами залежить успіх вашого продукту. Новий рівень проектних процесів – це новий рівень продукту, команд, бізнесу.Дізнайтеся, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!