fbpx
  • Кар’єрний консалтинг

    Кар’єрний консалтинг

Кар’єрний консалтинг

Побудова кар’єри – дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також чітко уявляти де хочете бути через кілька років.
Зазвичай ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти Але сам процес може бути в рази швидшим і ефективнішим, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з вами всіма таємними лайфхаками.
Саме для того, щоб допомогти вам у розумінні і досягненні своїх професійних цілей, ми пропонуємо послугу – кар’єрний консалтинг. Наші експерти не тільки поділяться своїми success-story, але і допоможуть розібратися у всьому хаосі інформації: що читати, на які навчальні курси піти, які конференції відвідати? Що відбувається на ринку, не тільки у вашій компанії, але і в інших?

Як це буде?

  1. Наші фахівці у сфері бізнес аналізу, проектного менеджменту та продуктової розробки, за участю рекрутера, проводять з вами інтерв’ю, під час якого допомагають вам сформулювати свої кар’єрні цілі, а також з’ясовують ваші сильні та слабкі сторони, глибину знань і побажання по наступній сходинці розвитку.
  2. На основі інтерв’ю наші експерти аналізують вашу карту компетенцій і складають ваш персональний план розвитку враховуючи ваші побажання, а також ваш поточний професійний рівень і ситуацію на ринку.
  3. Ви отримуєте свій персональний план розвитку й обговорюєте його з нашими фахівцями, отримуєте зворотний зв’язок і напрям, куди рухатися далі, а також інсайти про те, що зараз актуально на ринку у в різних ІТ компаніях.Дізнайтеся, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!