• Outsourced Project Manager

  Outsourced Project Manager

Outsourced Project Manager

Outsourced Project Manager – це послуга для компаній, яким необхідна експертиза досвідченого фахівця, але для його повноцінного завантаження мало завдань.

Ми надамо одного з наших експертів, який допоможе реалізувати особливо складні проекти компанії. Цей фахівець буде присутній у вашій компанії і процесах рівно той час, який дійсно необхідно.

Крім безпосередньої реалізації проектів, ми беремо на себе зобов’язання ще й з розвитку співробітників компанії. І тому, після завершення співпраці з Е5 впроваджені процеси не залишаться закинутими, а будуть розвиватися й підтримуватися силами штатних співробітників.

Як працювати з Outsourced Project Manager від Е5?

Залежно від виду продукту, розміру проекту, амбіцій та цілей, ми підберемо відповідного фахівця і виконаємо такі кроки:

 1. проведемо інтерв’ю і воркшопи з співробітниками і власниками для визначення поточного стану проекту, команди і цілей, які ставить бізнес перед ними;
 2. оцінимо цілі, бажаний результат і фронт роботи для їх досягнення;
 3. сформуємо графік і план виконання проекту;
 4. займемося реалізацією проекту з регулярним контролем з боку Е5 Expert Board;
 5. сформуємо план розвитку для фахівців команди для подальшої підтримки та розвитку проектів. А якщо таких фахівців в компанії немає – допоможемо з наймом;
 6. після завершення проекту передамо його в операційну підтримку.

В результаті ви отримуєте незалежну оцінку стану вашого проекту, продукту, IT команди, втілені в життя поліпшення і навчених фахівців, які будуть в подальшому, після виходу Outsourced Project Manager продовжувати розробку продукту.  Дізнайтеся, що нового!
  Ніякого спаму, ніколи!