• BA Toolkit: Техніки пріоритизації вимог

  BA Toolkit: Техніки пріоритизації вимог

зареєструватисязареєструватися

Опис

Згідно статистики міжнародного інституту управління проектами за 2017 рік, на першому місці серед причин провалу різноманітних проектів знаходиться зміна організаційних пріоритетів, а на другому – помилки при зборі та обробці вимог до проекту.

https://www.pmi.org/-/media/pmi/documents/public/pdf/learning/thought-leadership/pulse/pulse-of-the-profession-2018.pdf

Тобто, в переважній більшості випадків ми фейлимо наші проекти саме через те, що зробили якусь не ту вимогу або не в той час. А це, в свою чергу, свідчить про те, що більшість з нас не вміє правильно розставляти пріоритети при роботі з будь-якими вимогами. Зазвичай, ми робимо це інтуїтивно та не завжди влучно, без будь-якого підкріплення даними.

Відтак, на багаточисленні прохання, ми спробуємо змінити цю ситуацію всього лише за 1 день.
По-перше, ми подивимося на вимоги з точки зору доставки клієнту максимальної цінності (а саме за це нам, зазвичай, платять), а по-друге, розглянемо та спробуємо використати на практиці найрозповсюдженіші техніки пріоритизації вимог.

Якщо вам потрібні інструменти:

 • Для самостійної розстановки пріоритетів в беклозі;
 • Для спільної пріоритизації роботи разом з вашою командою розробки;
 • Для визначення мінімально необхідного набору можливостей вашого продукту, який є важливим для кінцевих споживачів;
 • Для виходу на ринок з новим продуктом;
 • Для ведення ефективного діалогу стосовно порядку робіт з вашими стейкхолдерами, та бізнес замовниками;
 • Для визначення фінансової доцільності розробки цілих проектів;
 • Коли у вашому беклозі є задачі різних типів (нові стратегічні фічі від бізнесу, технічний борг або запити на рефакторинги, баги, запити від кінцевих споживачів);
 • А також, техніки, що дозволяють отримати кінцевий пріоритет роботи на основі вимог всіх ваших зацікавлених осіб (бізнесу, команди, кінцевих споживачів та вашої особистої думки)

Приходьте до нас і ми разом розберемо техніки, які вам в цьому допоможуть.
В якості прикладу ми з учасниками використаємо реальний беклог програмного продукту, який спробуємо пріоритизувати за допомогою різних технік визначення пріоритетів.
 

На тренінгу кожен учасник зможе:

 • власноруч спробувати кожну техніку пріоритизації на реальних вимогах до продукту;
 • порівняти дієвість та простоту кожного методу;
 • отримати практичні навички правильної роботи з вимогами для подальшого їх використання у вашій сфері.

Тренінг навчить:

 • розрізняти різні рівні пріоритизаціїї;
 • враховувати всі фактори, що впливають на пріоритет;
 • обирати конкретний метод пріоритизації вимог зважаючи на особливості його застосування та враховуючи особливості ситуації;
 • обирати правильну черговість, в якій необхідно розглядати будь-які вимоги, щоб забезпечити максимальну цінність для бізнесу та мінімізувати ваші витрати;

Тренінг розрахований на проджект та продакт менеджерів будь-якого рівня, власників продуктів, бізнес аналітиків, тестувальників, розробників, та на всіх тих, хто хоче дізнатися – як правильно пріоритизувати свою роботу.

Це вже 5 наш тренінг по даній темі, через який пройшло вже близько 70 людей. З кожним разом ми робимо його все краще та краще, і враховуємо ваші побажання та відгуки. Для того щоб розвіяти ваші сумніви стосовно нашого тренінгу - хочемо представити вам частину відгуків учасників з минулих разів:

“BA Toolkit це ідеально організований тренінг за структурою та темпом розгляду нової інформації. Має практичну цінність. Раджу відвідати” - Марія (Бізнес аналітик)

“Спасибо за тренинг! Отличный тренер и интересные методики, применимые в разных ситуациях.” - Анна (Бизнес аналитик - Evolvice)

“Курс дає багато практичних навичок,. Стисло та по суті передає основи технік пріоритизації вимог. Дає можливість одразу імплементувати навички в робочих процесах.” - Ксения (Бизнес аналитик)

“Очень полезный и правильно построенный курс, который поможет сразу усвоить техники и начать их применять на практике.” - Анна (ПМ)

“Тренинг разложил по полочкам ранее имеющиеся знания, плюс узнала новые интересные методы” - Александра (Менеджер проектов)

хто викладає
ТРЕНЕРА
Андрій
Мандрика 
DreamTeam і E5 Trainings