• ITKaiZen Club: HR view "Навчіть тому, не знаю чому. Як розкрити тренінговий запит і оцінити ефективність навчання"

    ITKaiZen Club: HR view "Навчіть тому, не знаю чому. Як розкрити тренінговий запит і оцінити ефективність навчання"

25 червня ми проведемо наш черговий Kaizen Club і присвячений він буде навчанню. Цього разу ми будемо говорити з HR та фахівцями з навчання. Зазвичай саме на їх плечі лягає розробка та пошук відповідних програм навчання, їх впровадження, оцінка ефективності. І саме від цієї діяльності багато в чому залежить наскільки успішним буде навчання в компанії і наскільки виростуть наші фахівці після його проходження.

Звичайно, місцями до нас ще приходять запити у вигляді "у нас впала мотивація, проведіть тренінг", але все таки, слід зазначити, що корпоративне навчання стає все більш зрілим і все більше компаній використовують кращі світові практики з цієї сфери.

На ITKaiZenClub: HR View "Навчіть тому, не знаю чому. Як розкрити тренінговий запит і оцінити ефективність навчання" наші експерти з корпоративного навчання Вікторія Кришталь (Сiklum) і Любов Прядко (Ciklum) будуть раді обговорити з вами такі теми:

1. Запит на навчання всередині компанії або чому тренінги по мотивації не працюють.

У цій частині нашої зустрічі ми обговоримо як HRy правильно реагувати на запити бізнесу\менеджерів про навчання. На які критерії звертати увагу при виборі тренінгової компанії і як підібрати тренінг з максимальною ефективністю.

2. Чи можна оцінити ефективність навчання.

У другій частині ми поговоримо про те, як виміряти ефективність тренінгу і хто це повинен робити. Обговоримо ключові показники і метрики в роботі HR.

Так що 25 червня ми чекаємо всіх тих, хто регулярно стикається в своїй роботі з необхідністю навчання персоналу і хоче розібратися з тим, як це робити максимально ефективно. Ми, в першу чергу, запрошуємо поспілкуватися HRів і фахівців з навчання, але впевнені, що і керівники відділів і компаній знайдуть багато цікавого і корисного для себе на цій зустрічі!