• ITKaiZenClub: Інноваційні типи контрактів в ІТ-аутсорсингу

    ITKaiZenClub: Інноваційні типи контрактів в ІТ-аутсорсингу

Ринок ІТ-аутсорсинга, що динамічно змінюється вимагає від бізнесу пошуку нових бізнес-моделей для ефективної взаємодії з клієнтами. На черговому засіданні ITKaiZenClub ми будемо обговорювати останні тенденції на ринках ITO (IT Outsourcing) і BPO (Business Processes Outsourcing), про те, як компанії в усьому світі реагують на зміни. Наші спікери поділяться досвідом компанії SoftServe у використанні нових моделей ціноутворення та співпраці з компаніями від невеликих стартерів до гігантів від Global 500. Ми порівняємо класичні контрактні моделі, такі як T & M, Dedicated Team і Fixed Price, і представимо нові моделі, такі як Hybrid Model, Price Per Story Point  та інші. Учасники отримають інформацію про те, як побудувати співпрацю з клієнтом з мінімальними ризиками та максимальною дохідністю.

Спікери:

Роман Резников – віце-президент PMI Kyiv Chapter, Program Manager, Agile & Lean Coach at SoftServe, PMP, ITIL, PRINCE2, Best Professional in Project Management according to IT Award Ukraine in 2017.

Костянтин Крикунов – Strategic Advisor в команії SoftServe. Костянтин має за плечима більш ніж 10 років досвіду роботи в ІТ-індустрії,з них близько 5 років роботи  в PMO. Сертифікації CSM, MCSD, MCP, MCS.