• ITKaiZenClub: New Year Edition: тренди та лайфхаки в професійному розвитку

    ITKaiZenClub: New Year Edition: тренди та лайфхаки в професійному розвитку

Наш останній ITKaiZenClub в цьому році ми вирішили присвятити особистому професійному зростанню. Адже саме зараз ми всі в передчутті Новорічних свят, аналізуємо минулий рік і ставимо собі цілі на наступний. Щоб допомогти вам зорієнтуватися в тенденціях бізнес аналізу, продуктового та проектного менеджменту, а також дати поради з побудови свого персонального плану розвитку, ми вирішили зібрати наших кращих спікерів і висвітлити такі теми:

  • Які зараз тренди в світі проектного менеджменту, що вимагають ІТ компанії від менеджерів проектів, скрам майстрів і delivery managers?
  • Які вимоги у компаній до бізнес аналітикам і Product Owners? Чому зараз всі говорять про позицію Product Manager і які тенденції будуть в 2019?
  • Як усвідомлено будувати кар'єру, що потрібно враховувати при виборі місця роботи і як при плануванні професійного розвитку враховувати вимоги ринку?
  • Нетворкінг, мандаринки і можливість видихнути після насиченого 2018 року, поспілкуватися з колегами, поділитися планами на 2019 і зробити яскраві селфікі :)
     
хто викладає
ТРЕНЕРА
Олена
Лубчак
E5 trainings
Роман
Сахаров
EPAM і E5 Trainings
Ірина
Крючкова
Soft Serve і E5 Trainings
Олексій
Шебанов
Ciklum та E5 Trainings