• ITKaiZenClub: Технічні навички для менеджера проектів

    ITKaiZenClub: Технічні навички для менеджера проектів

Технічні навички для менеджера проектів - улюблена тема для дискусій. Одні кажуть, що якщо РМ не був розробником, то і РМ з нього не дуже. Інші ж стверджують, що 80% менеджерів з технарів не дуже хороші як менеджери. Що ж включають в себе технічні навички і наскільки глибоко повинен в них розбиратися РМ, щоб успішно виконувати свою роботу?
На черговій зустрічі ITKaiZenClub ми поговоримо про список технічних навичок для менеджера проектів. Торкнемося теми архітектури, FrontEnd & BackEnd, заглянемо в процес релізу продукту з технічної точки зору. А також ще обговоримо наскільки XP практики корисні в реальному житті і на реальних проектах або ж це всього лише бажання розробників створити технічно досконалий проект.

Спікер

Матусевич Ірина - менеджер, консультант, розробник програмного забезпечення. Спеціаліст з досвідом більше 10 років у галузі розробки програмного забезпечення, з яких 8 років – бекенд розробка.
Має практичний досвід в проектуванні, реалізації та впровадження інженерних практик в аутсорс проектах та продуктового характеру.
Учасник класичних і розподілених команд розробки.

Технічний досвід:

Back-end & Fron-End розробка програмного забезпечення.
Проектування та розробка прототипу програмного забезпечення з подальшим впровадження в існуючі рішення. Адаптація застарілих програмних рішень під сучасні потреби клієнту. Побудова фреймворків тестування веб сервісів та функціонального тестування веб рішень (HTML,Flex). Допомагає набути необхідних технічних навичок для управлінців в сфері ІТ, для більш ефективної взаємодії з командою технічних спеціалістів та замовниками.