• ITKaiZenClub: Впровадження SAFe: теорія і практика

    ITKaiZenClub: Впровадження SAFe: теорія і практика

Розклад

19-00 - 19-45 Альона Лубчак "Implementation road map: як впровадити SAFe"
20-00 - 21-00 Євген Ус "CloudMade SAFe implementation: case study"

Частина 1: Implementation road map: як впровадити SAFe

Agile трансформація - досить довгий і цікавий процес, тому що охоплює не тільки процесні зміни, а й культурні, змінює мислення компанії. Навіть коли ви визначилися з фреймворком і у вас є досить детальний і продуманий план, завжди залишається ймовірність ризиків при впровадженні. У своєму виступі Альона розповість в деталях як підготувати план впровадження, опрацювати ключові моменти і потім успішно впровадити найпопулярніший фреймворк по масштабуванню - Scaled Agile Framework.

Частина 2: CloudMade SAFe implementation: case study

Компанія CloudMade - це продуктова компанія з Head Quarter в UK, яка успішно працює в сфері автомотів і добре відома на ринку. Продукт компанії - це B2B рішення для великих OEM. У момент активного росту перед компанією постало завдання масштабуватись швидко і ефективно, виділивши частину команд на розробку core продукту, а інших залишивши на адаптації rкоробочного рішення під потреби конкретного В2В клієнта. Були проаналізовані різні фреймворки для роботи з великою кількістю команд і в результаті зупинилися на Scaled Agile Framework. У своїй доповіді Євген розповість як відбувався процес впровадження SAFe, з якими труднощами зіткнулися в процесі імплементації в компанії і які завдання в результаті вдалося вирішити за допомогою SAFe.

Спікер:

Євген Ус - RTE / Program manager в CloudMade
У Євгена більше 10 років досвіду в проектному менеджменті в різних аутсорсингових, аутстафінгових і продуктових компаніях таких як IntroPro, Luxoft, Ciklum, CloudMade. Успішно керував проектами з різних методологій: Fixed-price, Time & Material, Cost + з командами 70+ FTE. На даний момент впроваджує SAFe в компанії CloudMade на позиції Release Train Engineer.
сертифікації
PMP; SAFe Agilist; ICAgile: ICP, ICP-APM, ICP-PPM; Team Kanban Practitioner

хто викладає
ТРЕНЕРА
Олена
Лубчак
E5 trainings