• Вебінар "Чому вас ігнорують програмісти? Топ 10 помилок рекрутерів"

    Вебінар "Чому вас ігнорують програмісти? Топ 10 помилок рекрутерів"

Спілкуватись з програмістами складно. Всі, навіть, здавалося б, найбільш ретельно підібрані тексти відповідей, викликають зворотну реакцію. А інколи у відповідь рекрутер отримує навіть ігнор або тролінг. Чому ж так виходить?

Спробуємо подивитися на спілкування рекрутера з програмістами очима самих програмістів!

На нашому вебінарі Senior Java Developer Ірина Матусевич поділитися типовими помилками і fails, які відчула на власній шкурі. А також дасть поради як їх уникнути, в які соціальні мережі варто стукати, а де цього робити не потрібно.

Топ-10 помилок в роботі рекрутера при спілкуванні з програмістами - обговоримо, як не наступати на ці граблі самим!


Тренер:
Матусевич Ірина - менеджер, консультант, розробник програмного забезпечення. Спеціаліст з досвідом більше 10 років у галузі розробки програмного забезпечення, з яких 8 років – бекенд розробка.
Має практичний досвід в проектуванні, реалізації та впровадження інженерних практик в аутсорс проектах та продуктового характеру.
Учасник класичних і розподілених команд розробки.

Технічний досвід:
Back-end & Fron-End розробка програмного забезпечення.

Проектування та розробка прототипу програмного забезпечення з подальшим впровадження в існуючі рішення. Адаптація застарілих програмних рішень під сучасні потреби клієнту. Побудова фреймворків тестування веб сервісів та функціонального тестування веб рішень (HTML,Flex). Допомагає набути необхідних технічних навичок для управлінців в сфері ІТ, для більш ефективної взаємодії з командою технічних спеціалістів та замовниками.