• Вебінар "Особливості реальної роботи BA/PO в продуктовій компанії v.2"

    Вебінар "Особливості реальної роботи BA/PO в продуктовій компанії v.2"

Понад півроку тому я вже розповідав про той процес розробки продуктів, який застосовується в реальній продуктовій компанії.

https://www.youtube.com/watch?v=oBGAgWYwGTc


З тих пір багато чого змінилося та багато чого стали робити по іншому, від багатьох чинників довелося і зовсім відмовитися. Світ не стоїть на місці!
Тому в рамках вебінару, я б хотів поділитися досвідом і розповісти про реальний процес створення продуктів, який ми використовуємо в Dreamteam, українській продуктовій компанії, а також про кейси з якими щодня стикається бізнес аналітик / власник продукту.
 

Чому це буде цікаво?
Та тому, що кожна компанія працює по-різному і з використанням різних процесів і особливостей. І часом погляд з боку на інший порядок роботи наводить на вражаючі висновки та ідеї.


В рамках доповіді я розповім про:
- Те, як створюються продукти всередині продуктової компанії;
- Особливостях і обов'язках ролі бізнес аналітика / власника продукту;
- Типові проблеми при розробці продуктів і варіанти їх вирішення;
- Лайфхаки, які ми використовуємо щоб зробити процес розробки ще ефективніше.
А також, поділюся реальними кейсами з життя.

Доповідач:
Andrii Mandrika - практикуючий Бізнес Аналітик і Product Owner. Більше 8 років в ІТ, за які пройшов довгий шлях: QA, розробник, бізнес аналітик, керівник проектів і власник продуктів в різноманітних проектах. Має досвід успішної розробки і впровадження різних продуктів «from the scratch».
На даний момент Андрій займає позицію Product Owner в Dreamteam.gg - українському SaaS стартапі, виступає як спікер на численних українських конференціях, є тренером і консультантом в компанії Е5.
Certified Scrum Product Owner (CSPO), Business Value Analysis Certified Professional (ICP-BVA), Certified SAFe Product Owner / Product Manager, Agile Project Management Certified Professional (ICP-APM)