• Вебінар: Практичні поради по роботі з людьми з використанням методології Адізеса

    Вебінар: Практичні поради по роботі з людьми з використанням методології Адізеса

  • Чому спілкування з власником компанії - це виклик? Здавалось, досвідчена людина ігнорує більшість логічних аргументів.
  • Чому підлеглий не розуміє критичність ситуації на проекті і продовжує наполягати на правильних процесах коли все навколо вже “горить”?
  • Чому новий тімлід заривається в задачі і намагається сам все вирішити, ігноруючи основу менеджменту - делегування?
  • Чому…. ви можете самі далі продовжити цей список :) 

Більшість проектних менеджерів регулярно зіштовхується з такими проблемами у своїй повсякденній роботі. І регулярно їх вирішує -  з певною успішністю або без неї. 
Та якщо такі проблеми не рідкість, чому досі немає єдиного підходу чи системи для їх вирішення? Такої собі срібної кулі й магічної пігулки в одному флаконі. Саме її я й намагався знайти.

Мої пошуки привели мене до методології Адізеса. 
Серед численних систем, що допомагають менеджеру класифікували людей по психотипам, ролям й іншим аспектам, ця система має ряд незаперечних переваг. 

Власне, на вебінарі я розкажу суть методології Адізеса в контексті типів ролей, які ми використовуємо, та чому виникають конфлікти між ними. А також  поділюсь практикою використання системи на моїх ІТ проектах та в компанії. 

Спікер

Володимир Кондратенко – Executive Director in Ricker Lyman Ukraine, компанія що займається біг дата проектами. Загалом у Володимира більше 10 років досвіду в ІТ індустрії з них 9 на керівних посадах. Перед цим займав посаду  СЕО в ІТ компанії Relevant Softwarе та був Executive Director of Enterprise Services у Dio Soft.