• WORKSHOP "DESIGN THINKING"

    WORKSHOP "DESIGN THINKING"

зареєструватисязареєструватися

Design Thinking - відома методика рішення інженерних і бізнес задач, яка базується на творчому, а не аналітичному підході. Ще пару років тому Design Thinking був просто модним підходом роботи над продуктами. Зараз це must have інструмент для всіх, хто працює над продуктами - дизайнерів, product managers, product owners, бізнес аналітиків і навіть керівника проектів.

За один день інтенсивного тренінгу ми пройдемо шлях від постановки задачі, збору інсайтів про користувачів, кристалізації проблем, які будемо вирішувати, до генерації ідей і перевірки ідей на життєздатність. І це все ще до початку проектування продукту. Ви отримаєте необхідний базис навичок, щоб використовувати в своєму повсякденному житті, навчитеся розуміти справжні проблеми користувачів і пріоритезувати їх з урахуванням цінності.

Протягом дня ви на практиці пропрацюєте наступні інструменти:
- інтерв'ю користувачів
- lean персони
- карта емпатії
- карта існуючого користувацького досвіду
- кристалізації проблем
- сортування карток
- генерація і пріоритизація ідей
- перевірка кращих ідей через проектування карти бажаного користувацького досвіду

Ми схильні вірити в успіх наших нових ідей, продуктів і залишаємося у владі цієї впевненості до тих пір, поки не стикаємося з реальністю. І чим раніше наша ідея зіткнеться з реальністю, отримавши при цьому зворотний зв'язок від потенційних клієнтів, тим менше фінансових і тимчасових втрат ми понесемо. Саме тому Design Thinking такий популярний сьогодні - він дійсно дозволяє економити ресурси і отримувати максимальний результат. В Україні поки тільки топові фахівці вміють використовувати цей підхід і керувати ним. Ми в Е5 підготували програму, яка дійсно допоможе розібратися, впровадити підходи в своїй роботі і стати ще більш "продуктовим" фахівцем.

Тренер:
Костянтин Гладков
Senior Experience Designer в компании SoftServe.
Викладач в E5 и тренер в Apollo.

Senior Experience Designer with 10+ years of user-centered design experience and development background. I’m an enthusiast of Design Thinking and I believe that it is a powerful and flexible methodology for solution finding from ideas to validation of the created prototype.

I have experience of design web/desktop/mobile projects and I worked on projects (from 3 to 30+ team members) in enterprises, healthcare, communication, billing, financial domains. Now I'm working with B2B projects and designing an application for the sales.

Вартість:

Early birds: 4900 грн. (до 26 серпня)
Just in time: 5400 грн. (до 22 вересня)
Last call: 5900 грн. (с 23 вересня)