рус  /  укр  /  eng

IT навчання і Консалтинг

Кар'єрний консалтинг

Кар'єрний консалтинг

Побудова кар'єри - дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також  чітко уявляти де хочете бути через кілька років.

IT консалтинг процесу розробки ПЗ

IT консалтинг процесу розробки ПЗ

Хочете вивести свою компанію на новий рівень розвитку, підвищити ефективність її діяльності?

Ми пропонуємо консультаційну та практичну допомогу в організації процесу розробки програмного забезпечення. Наші консультанти мають великий практичний досвід і зможуть вирішити багато завдань, які заганяють вас у глухий кут.

Управління  ІТ проектами

Управління ІТ проектами

Сьогодні важко уявити IТ компанію, де б не застосовували управління проектами. Результат проекту залежить від багатьох факторів. Перш за все - від організації роботи над ним.

Project Manager - це фахівець, який керує проектом в цілому. Він повинен довести ідею замовника до реалізації у встановлені терміни, використовуючи певні ресурси. Отримує достатні повноваження, щоб самостійно планувати бюджет, прописувати цілі, формувати команду, аналізувати ризики, здійснювати контроль тощо.

Agile методології

Agile методології

Agile методологія дозволяє замовнику оперативно впливати на розробку, а фахівцям ІТ по ходу коректувати свою роботу і не виконувати зайвого. В результаті система Agile підвищує якість web-продукту, прискорює розробку, мінімізує ризики.

Дізнатися більше про переваги цієї методології можна, відвідавши курси Agile. На цих тренінгах ви отримаєте відповідь і на багато інших питань, а також дізнаєтеся, як змінити свій спосіб мислення, щоб отримати максимальну користь від використання гнучких методологій. Адже існує безліч фреймворків, підходи яких базуються на Agile: Scrum, XP, Lean, Kanban і інші. Після проходження тренінгу ці маловідомі слова стануть вашими реальними інструментами для досягнення успіху.

Scrum методології

Scrum методології

Scrum методологія - це найбільш популярний на сьогодні Agile фреймворк. Методологія Scrum побудована на принципах тайм-менеджмету і припускає залучення в процес всіх учасників, причому у кожного з них є своя певна роль. Про це та багато іншого ви зможете дізнатися, відвідавши наші курси Scrum. Також ми торкнемося теми організації роботи декількох scrum-команд, які працюють паралельно над одним продуктом, і типових проблем, з яким вони стикаються, а також способами їх вирішення. Все це відбувається з великою кількістю практичних завдань і можливістю застосувати почуте тут і зараз, побачити групову динаміку і таким чином підготується до успішного впровадження на своєму проекті такого вдалого рішення, як scrum методологія.

Kanban

Kanban

Kanban (канбан) - це популярна методологія Аgile, яка допомагає командам удосконалити процес планування завдань і забезпечення продуктивності. Система Kanban заснована на повній прозорості роботи та обміні інформацією в режимі реального часу. Завдання по мірі надходження заносяться в окремий список, звідки кожен розробник може їх отримати.

На відміну від скрам, де від команд вимагають успішного виконання спринтів, система канбан насамперед орієнтується на завдання.

Продакт-менеджмент

Продакт-менеджмент

Продакт-менеджмент - організаційна функція організації, що займається плануванням продуктів або маркетингом продуктів на всіх стадіях їх життєвого циклу. «Управління продуктом» також є і узагальнюючим терміном, що описує безліч різноманітних дій з виведення специфічного продукту на ринок.

Продакт менеджмент поєднує функції маркетингових комунікацій, мистецтва продажів і розробку продукту.

Бізнес-аналіз ІТ проектів

Бізнес-аналіз ІТ проектів

IT бізнес-аналіз - це виявлення бізнес-потреб до програмних продуктів і знаходження рішень бізнес-проблем.

Завдання бізнес-аналізу - зіставити стан існуючих процесів і програмних рішень до потреб замовника і запропонувати варіанти оптимізації поточних процесів, продуктів або організації нових відповідно до завдань бізнесу.

ITKaiZenClub

ITKaiZenClub

ITKaiZenClub створювався спочатку як подія, де люди з ІТ сфери зможуть обговорювати питання, пов'язані з управлінням розробкою програмного забезпечення, ділитися своїми знаннями та досвідом, отримувати відповіді на робочі питання. Згодом же ITKaiZenClub став повноцінною спільнотою менеджерів, аналітиків і професіоналів в ІТ, живим і відкритим до нових знайомств і ідей.

Поки ми зустрічаємося тільки в Києві, але з часом дуже сподіваємося, що такі спільноти будуть по всій Україні або навіть світу ;)

Ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих на наші зустрічі.

Корпоративні ІТ тренінги

Корпоративні ІТ тренінги

Корпоративні тренінги - це можливість для бізнесу вирішити проблему відсутності навичок і знань співробітників у зручний для компанії час і з адаптацією матеріалу під специфіку роботи вашого бізнес-напрямку.

Мета наших навчальних курсів - підвищити якість роботи співробітників, допомогти їм удосконалювати свої професійні навички, спонукати їх до досягнення високих цілей, а отже - допомогти компанії вийти на новий рівень розвитку.

дізнайтесь, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!