• Agile методології

    Agile методології

Agile методології

Якщо ви маєте відношення до проектів ІТ, то, очевидно, стикалися з двома проблемами, які найчастіше виникають при їх запуску. Перше - це затягування термінів, друге - перевищення бюджетів. У багатьох випадках причиною цього є недосконалий процес розробки програмного забезпечення. Уникнути багатьох помилок допомагає гнучка методологія Agile.

Що таке Agile (Аджайл)?

Agile (аджайл) - це швидка система створення проектів. Вона мінімізує ризики за допомогою коротких (2-3 тижні) ітерацій розробки. Кожна ітерація складається з декількох етапів: планування, аналіз вимог, проектування, розробка, тестування і документування. Після кожного такого циклу команда демонструє замовнику результати роботи. Наприклад, прототип продукту, з яким можна піти до споживача і визначити його цінність.

Agile методологія

Agile методологія дозволяє замовнику оперативно впливати на розробку, а фахівцям ІТ по ходу коректувати свою роботу і не виконувати зайвого. В результаті система аджайл підвищує якість web-продукту, прискорює розробку, мінімізує ризики.

Дізнатися більше про переваги цієї методології можна, відвідавши курси аджайл. На цих тренінгах ви отримаєте відповідь і на багато інших питань, а також дізнаєтеся, як змінити свій спосіб мислення, щоб отримати максимальну користь від використання гнучких методологій. Адже існує безліч фреймворків, підходи яких базуються на Agile: Scrum, XP, Lean, Kanban і інші. Після проходження тренінгу ці маловідомі слова стануть вашими реальними інструментами для досягнення успіху. Ви зможете відразу застосувати отримані знання на практиці, взявши участь в бізнес-іграх. Це дозволить краще зрозуміти суть гнучких методологій розробки та вибрати оптимальну систему для вашого проекту.

Не знайшли потрібну подію?
Заповніть форму-заявку та ми повідомимо вас про майбутню подію