• IT консалтинг процесу розробки ПЗ

    IT консалтинг процесу розробки ПЗ

IT консалтинг процесу розробки ПЗ

Хочете вивести свою компанію на новий рівень розвитку, підвищити ефективність її діяльності?

Ми пропонуємо консультаційну та практичну допомогу в організації процесу розробки програмного забезпечення. Наші консультанти мають великий практичний досвід і зможуть вирішити багато завдань, які заганяють вас у глухий кут.

Пропонуємо наступні послуги оптимізації процесу розробки програмного забеспечення:

  • Agile transformation - допомога в перекладі компанії на Agile- "рейки" з використанням кращих практик. Ми допомагаємо підібрати оптимальний для вашої компанії / проекту фреймворк, розробити план по його впровадженню і успішно втілити в життя.
  • Scrum або Kanban injection - впровадження та адаптація під вашу компанію і бізнес найпопулярніших Agile framework-ів - Scrum або Kanban.
  • SAFe injection - впровадження або вдосконалення однієї з найпопулярніших методологій по масштабування Agile для великих організацій - Scaled Agile Framework.
  • Business analysis and value management consulting - визначення та налаштування ефективних процесів бізнес-аналізу та управління продуктом для максимізації користі розробки для бізнесу.
  • HR консалтинг - аналіз і оптимізація HR процесів, стандартизація практик, покращення системи мотивації співробітників.

У будь-якому з варіантів гарантуємо індивідуальну розробку плану консалтингу під цілі вашої організації і, головне, - визначення KPI, на підставі яких ми зможемо виміряти ефективність змін.

Як відбувається консалтинг з покращення процесу розробки програмного забезпечення?

Етап 1. Аналіз потреб.

Разом з нашими консультантами ми визначаємо запит, який на даний момент є актуальним для вашого бізнесу. Формулюємо задачу, над якою працюватимемо.

Етап 2. Розробка плану досягнення задачі

Розробляється детальний план по реструктуризації процесів, список тренінгів / організаційних змін, які необхідно зробити.

Етап 3. Підтримка і коучинг

Під час впровадження плану клієнтом, ми продовжуємо допомагати і консультувати клієнта щодо впровадження плану розвитку. Так само динамічно відстежуємо прогрес і динаміку змін. При необхідності - вносимо корективи в початковий план.

В результаті ви:

  • отримуєте якісно новий покращений процес по розробці ІТ-рішень і підвищите ефективність бізнес-процесів
  • оптимізуєте роботу ІТ-відділу
  • збільшите продуктивність і мотивацію персоналу

Щоб почати поліпшення і оптимізацію, дуже важливо мати погляд з боку і мудру пораду. Консалтинг від E5 - це ефективні рішення, які прискорюють розвиток вашого бізнесу.

 

Не знайшли потрібну подію?
Заповніть форму-заявку та ми повідомимо вас про майбутню подію