• Кар'єрний консалтинг

    Кар'єрний консалтинг

Кар'єрний консалтинг

Побудова кар'єри - дуже важливий етап в житті кожного професіонала. До цього процесу необхідно підходити зважено, аналізуючи ринок, свої сильні і слабкі сторони, а також  чітко уявляти де хочете бути через кілька років.

Найчастіше це ми робимо це самостійно, в кращому випадку почитуючи відкриті джерела і розмовляючи з друзями про потенційні варіанти. Але сам процес може бути в рази швидший і ефективніший, якщо вам допомагають професіонали, які вже пройшли цей шлях і можуть поділитися з вами всіма таємними лайф-хакамі.

Саме для того, щоб допомогти вам у розумінні і досягненні своїх професійних цілей, ми запускаємо новий сервіс - кар'єрний консалтинг. Наші експерти не тільки поділяться своїми success-story, але і допоможуть розібратися у всьому хаосі інформації: що читати, на які навчальні курси піти, які конференції відвідати? Що відбувається на ринку, не тільки у вашій компанії, але і в інших?

Як це буде?

  • Етап 1 Наші фахівці в сфері бізнес аналізу, проектного менеджменту та продуктової розробки, за участю рекрутера, проводять з вами інтерв'ю, під час якого допомагають вам сформулювати свої кар'єрні цілі, а також з'ясовують ваші сильні і слабкі сторони, глибину знань і побажання по наступному крокові розвитку.
  • Етап 2 На основі інтерв'ю наші експерти аналізують вашу карту компетенцій і складаю ваш персональний план розвитку з урахуванням ваших побажань, а також вашого поточного професійного рівня і ситуації на ринку.
  • Етап 3 Ви отримуєте свій персональний план розвитку і обговорюєте його з нашими фахівцями, отримуєте зворотний зв'язок і напрям, куди рухатися далі, а також  інсайти про те, що зараз актуально на ринку і в різних ІТ компаніях.

Замовити послугу

 
Не знайшли потрібну подію?
Заповніть форму-заявку та ми повідомимо вас про майбутню подію