• Scrum методології

    Scrum методології

Scrum методології

Що таке scrum (Скрам)

Scrum методологія - це найбільш популярний на сьогодні Agile фреймворк. Методологія Scrum побудована на принципах тайм-менеджмету і припускає залучення в процес всіх учасників, причому у кожного з них є своя певна роль.

Scrum методология

Scrum методологія має характерну особливість - щоденні Daily Scrum, на яких кожен член команди звітує про роботу, яку виконав протягом попереднього дня. Основне завдання Daily Scrum - раннє виявлення проблем, вироблення рішень щодо зміни стратегії. Багато хто думає, що якщо його команда щодня проводить stand-up наради, то працює за методологією скрам. Ні, Daily Scrum - це лише один з інструментів цього фреймворка. Основою скрам є Sprint, який триває від одного тижня до місяця. В кінці кожного спринту повинна бути виконана нова робоча версія продукту. Тому stand-up наради служать тільки для визначення статусу і прогресу роботи над Sprint.

Наши курсы по Scrum (Скрам)

Що відбувається після закінчення спринту? І як взагалі правильно застосувати скрам методологію, забезпечуючи мотивацію команди? Про це та багато іншого ви зможете дізнатися, відвідавши наші курси scrum. Також ми торкнемося теми організації роботи декількох scrum-команд, які працюють паралельно над одним продуктом, і типових проблем, з яким вони стикаються, а також способами їх вирішення. Все це відбувається з великою кількістю практичних завдань і можливістю застосувати почуте тут і зараз, побачити групову динаміку і таким чином підготуватися до успішного впровадження на своєму проекті такого вдалого рішення, як scrum методологія. Після відвідин тренінгу у вас буде чітка картина scrum framework і непереборне бажання спробувати його зі своєю командою!

Відеокурс Scrum Fundamentals

Під час відеотренінгу «Scrum Fundamentals» ми детально розповімо, з чого повинен складатися Scrum. Це дасть вам необхідні знання для роботи в середовищі Agile і Scrum, а також допоможе ввести скрам у вас на проекті.

Не знайшли потрібну подію?
Заповніть форму-заявку та ми повідомимо вас про майбутню подію