• Управління  ІТ проектами

    Управління ІТ проектами

Управління ІТ проектами

Хто такий Project Manager в ИТ

Project Manager - це фахівець, який керує проектом в цілому. Він повинен довести ідею замовника до реалізації у встановлені терміни, використовуючи певні ресурси. Отримує достатні повноваження, щоб самостійно планувати бюджет, прописувати цілі, формувати команду, аналізувати ризики, здійснювати контроль тощо.

Завдання менеджера можна об'єднати в 3 групи:

  • ефективне виконання завдання, забезпечення високого рівня задоволеності клієнта;
  • досягнення фінансових показників;
  • мотивація команди, запобігання конфліктів.

Для успішного досягнення цілей проекту менеджеру проекту необхідні знання з планування, організації та управління ресурсами. Отримати їх допомагають курси управління проектами.

Якщо ви хочете почати кар'єру менеджера проектів в ІТ, вам важливо відвідати ці курси. Управління проектами - специфічна галузь менеджменту, тому і методи управління командою і ресурсами проекту особливі. Крім особистих лідерських якостей, тут потрібні спеціальні знання і навички. Ми пропонуємо отримати їх під час цікавих лекцій та закріпити за допомогою практичних кейсів, під час роботи в команді з тренером, бізнес-ігор.

Методології управління проектами

Для управління ІТ проектами все ширше застосовують гнучкі методології розробки (Agile software development). Це методологія створення проектів. Вона мінімізує ризики за допомогою коротких (2 - 3 тижні) циклів розробки. Існує безліч фреймворків, підходи яких базуються на Agile, найпопулярніші з них - Scrum, KanBan. В рамках навчання за системою управління ІТ проектами ми пропонуємо тренінги по кожному з цих напрямків.

Запрошуємо відвідати наші курси проджект менеджменту і отримати всю необхідну базу знань, щоб вести успішні проекти.

Пропонуємо курси управління проектами в ІТ

Відео курс IT MANAGER'S TOOLKIT

Позиція менеджера вимагає дуже різнопланових навичок. Кожен з них можна «прокачувати» досить довго. Запорука успіху - це хороша теорія і багато практики. Ми розробили для вас витримки максимально корисної теорії, якою із задоволенням поділимося в серії вебінарів Manager's toolkit.

 

Ближайшие события
Не знайшли потрібну подію?
Заповніть форму-заявку та ми повідомимо вас про майбутню подію