• Jira Online

    Jira Online

Курс тимчасово недоступний у зв'язку з процесом оновлення програми) Скоро повернеться!
Jira Online

Jira Online – це онлайн курс для фахівців, які знайомі з Jira від компанії Atlassian як користувач, але хотіли б розібратися як створювати проекти, налаштовувати їх, створювати Dashboards для ефективної роботи команди і будувати пошукові запити.

Jira від Atlassian один з найпопулярніших інструментів для управління проектами. Крім вбудованих можливостей Atlassian також підтримує використання різноманітних плагінів. Завдяки цьому фахівці буквально з будь-якої галузі можуть використовувати цей продукт для ведення проектів з урахуванням власної специфіки. Звичайно, такий потужний інструмент містить багато функцій та іноді неочевидних можливостей. Тому ми створили курс, який допоможе розібратися з ключовими можливостями, які надає Jira для управління проектами.

У 11 лекціях ми на практиці розберемо ключові функції, які можуть бути корисні для керівників проектів. І допоможемо створити власне середовище, що буде ефективне саме у вашій команді при роботі над конкретним проектом.

Курс Jira Online від Е5 буде корисний тим, хто хоче:

  • Створювати проекти в Jira різних типів виходячи зі своїх бізнес-потреб.
  • Налаштовувати проекти і створювати зручне для командної роботи середовище.
  • Впровадити ефективний робочий процес на проекті.
  • Створювати Dashboards і працювати з метриками ефективності.

Зміст курсу Jira Online від Е5:

Відео 1. Знайомство з курсом. Знайомство  з тренером і короткий огляд курсу ви можете переглянути ТУТ.

Відео 2. Створення проектів в Jira та їх базові налаштування. Розбираємо як створити проект в Jira, які проекти бувають і в чому різниця між локальними і глобальними налаштуваннями проектів.

Відео 3. Робота з версіями, релізами та компонентами в Jira. Знайомимося з основами роботи з версіями, релізами та компонентами проекту в Jira.

Відео 4. Робота з Boards в проектах Jira. Створюємо Boards в Jira і знайомимося з їх структурою. Розбираємося як працювати з декількома Boards на одному проекті і як налаштувати один Board для декількох проектів.

Відео 5. Налаштування Boards в Jira –  1. Розбираємося з налаштуваннями Boards в Jira. Частина 1: загальні налаштування, налаштування зовнішнього вигляду і завдання workflow, робота з угрупуваннями.

Відео 6. Налаштування Boards в Jira – 2. Розбираємося з налаштуваннями Boards в Jira. Частина 2: робота з фільтрами і робота з картками (додавання полів і колірне підсвічування).

Відео 7. Налаштування Boards в Jira – 3. Розбираємося з налештуваннями Boards в Jira. Частина 3: налаштування оцінки завдань, налаштування робочого графіку і познайомимося з налаштуваннями детального відображення завдань.

Відео 8. Робота з Backlog в Jira. Розбираємося з поняттям Backlog. Знайомимося зі спринтами, завданнями та епіками.

Відео 9. Робота з Sprint в Jira. Вчимося працювати з Sprints: керуємо активним спринтом, працюємо з завданнями і підзавданнями, логіруємо час і закриваємо спринт.

Відео 10. Робота зі звітами в Jira. Розбираємося з поняттями Burndown Chart, Sprint Report і Velocity Chart.

Відео 11. Робота з Dashboards в Jira. Розбираємося зі створенням і налаштуванням Dashboards в Jira.

Note: для проходження цього курсу рекомендується базове знайомство з Jira на рівні користувача. В курсі не розглядаються питання адміністрування Jira, побудови робочих процесів, створення системи доступів.

Дізнайтеся, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!