• Online Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

  Online Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

Этот курс уже прошел, но мы с радостью его поторим для желающи, оставьте свой емейл и мы с вами свяжемся, как только наберется группа
Online Software Architecture Workshop for Project Managers and Business Analysts

Software Architecture – це сукупність найважливіших фундаментальних рішень і правил, згідно з якими працює програмне забезпечення. При цьому, незалежно від того, чи це невеликий комерційний проект чи величезний enterprise application, на початковому етапі розробки вирішуються схожі проблеми.

А саме:

 • Яку вибрати архітектуру для вирішення поставленого завдання?
 • Як оцінити її ефективність?
 • А чи буде при цьому система розширювана?
 • А якими паттернами керуватися і куди дивитися?

Якщо ви і ваша команда хоч раз задавали собі подібні питання – тоді цей воркшоп для вас.

В рамках воркшопу, розділеного на два дні, ми пройдемося по основних поняттях і завданнях Software Architecture. Перша частина воркшопу – це загальні патерни і рекомендації для побудови будь-якої архітектури, друга – розгляд кейсів, завдань, які постають перед вами і best practices щодо їх вирішення.

Сам воркшоп розрахований на нетехнічних фахівців – Project Managers, Delivery Managers, Business Analysts, Product Managers, Quality Assurance specialists, Product Owners, Scrum Masters. Тобто всіх тих професіоналів, робота яких не пов’язана безпосередньо з кодуванням і розробкою архітектури. Попри складність і технічність програми, воркшоп розрахований на базовий рівень, тому всі вправи і матеріали підібрані так, щоб ви максимально комфортно засвоювали нові технічні знання.

Щоб ближче познайомитися з тренером курсу, пропонуємо до перегляду безкоштовний вебінар: Огляд мов програмування для нетехнічних спеціалістів

Буде доступний запис курсу, який ви зможете переглядати коли вам буде зручно або ж необхідно.

Кому буде корисний:

 • Project Managers;

 • Product Owners;

 • Scrum Masters;

 • Business analytics;

 • Delivery Managers;

 • Quality Assurance specialists;

 • IT Sales Managers, HR Managers, Recruiters.

Програма воркшопу

Заняття 1

 1. Поняття що таке Software architecture, patterns – розглянемо навіщо взагалі потрібна будь-яка архітектура і чому деякі завдання простіше вирішувати використовуючи ті чи інші патерни.
 2. Що таке Layers – дізнаємося які основні рівні містить у собі будь-яке ПЗ.
 3. Огляд multy-layer architecture (плюси та мінуси, а також в рамках цієї архітектури будуть розглянуті патерни MVC та MVVM)
 4. Огляд monolith architecture (плюси та мінуси, огляд рішень з масштабуванням, а також дізнаємося чому monolith – це не завжди погано)

Заняття 2

 1. Огляд SOA Architecture – розберемо поетапну еволюцію з Monolith на SOA, а також визначимо плюси та мінуси цього переходу та use cases, коли його варто застосовувати.
 2. Огляд Microservice Architecture – зараз це один з найбільш “хайпових” типів архітектур, тому приділимо більше уваги на сильні та слабкі сторони, а також розглянемо приклад, коли застосування microservices буде недоцільне.
 3. Огляд деяких проблем з застосуванням різного роду патернів і архітектур. Будуть розглянуті такі поняття: Design Patterns, SOLID, TDD, Decoupling and e.t.c.
 4. Розбір принципів 12 factors app – розглянемо 12 факторів, якими варто керуватися при проектуванні ПЗ та його реалізації.

Тренер

Дізнайтеся, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!