Відео-курси для IT фахівців

Scrum Master fundamentals

Scrum - методологія управління розробкою ПЗ. Відео-курс Scrum Master Fundamentals - навчання основ Scrum і Agile гнучких методологій. Якщо ви вже на практиці знаєте, що таке IT-менеджмент і хочете впровадити методологію Scrum для своєї команди, тоді вам пропонуємо купити наш відео-курс Scrum Master Fundamentals!
10
модулів
1-ий
безкоштовно

IT Manager's toolkit

IT-менеджмент - це управління розробкою ПЗ, а позиція ІТ менеджера вимагає дуже різнопланових навичок. Кожен з них можна «прокачувати» досить довго. Запорука успіху - це хороша теорія і багато практики. А ще - постійна ретроспектива отриманого досвіду і куштування нових методик на практиці;) Саме тому ми розробили для вас витримки максимально корисною теорії, якої з задоволенням поділимося в серії вебінарів.
7
модулів
1-ий
безкоштовно

Business Аnalytics Essentials

"Business analytics Essentials" - основи бізнес аналізу. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у IT, або вже працюєте IT-менеджером, але відчуваєте себе бізнес-аналітиком і не знаєте з чого почати, тоді пропонуємо купити відео-курс "Business analytics Essentials". Також наш курс допоможе стартапам в успішній реалізації IT-продукту!
7
модулів
1-ий
безкоштовно
дізнайтесь, що нового!
Ніякого спаму, ніколи!